UNBOXING: Alden Long Wing Brogues

Warto mądrze wiedzieć

Wszystkie nasze artykuły bawiąc uczą, a ucząc bawią. Dzisiejszy tym bardziej. Zwłaszcza, że marka Alden nie jest tak znana jak Nike tudzież Adidas.

IMG_0632

Dzięki niemu nauczyłem się sam co znaczy gdy na pudełku butów napisane jest New England. Nie, nie oznacza to fabrycznie nowego obuwia z Wielkiej Brytanii.

Może zacytuję za Wikipedią 

Nowa Anglia – region Stanów Zjednoczonych, ulokowany na północnym wschodzie kraju, kolebka kultury USA. Nowa Anglia składa się z 6 stanów: Maine, New Hampshire, Vermont, Massachusetts, Rhode Island i Connecticut.

UNBOXING

tak więc uczy każdego.

Nawet unboksera takiego jak ja. Uczy i bawi.

Alden ’Long Wing’ Brogues

Są butami odpowiadającymi na moje zupełnie nieokreślone oczekiwania. Dostałem je jako niespodziankę i takimi też będę je nosił.

IMG_0654

Tymczasem nasze wideo

odpowiada na szereg cisnących się na usta pytań, na które streszczone odpowiedzi prezentujemy obok nich

  • ILE LAT MA MARKA ALDEN?    👉🏽 Osoby biegłe w odczytywaniu daty stworzenia marki z firmowego pudełka – po obejrzeniu filmu – stwierdzą, że 133 lata. I będą miały rację.
  • CO TO SĄ BUTY TYPU BROGUE?    👉🏽 To buty z dziurkowanymi zdobieniami. Osoby eleganckie mogą użyć określenia „perforowanymi”
  • CO TO SĄ BUTY TYPU BROGUE TYPU LONG WING?    👉🏽 To przecież proste. Nosek w kształcie skrzydła rozciągnięty jest na boki buta, aż do pięty. To – wg specjalistów – nadaje im sportowy wygląd i psuje ich ewentualną kompozycję z garniturem.
  • CZY MUSZĘ TO CZYTAĆ?    👉🏽 Nie. Niekoniecznie. Dla tych z Państwa, którzy gardzą słowem pisanym, przygotowaliśmy rzeczone wideo.

Dodaj komentarz