Odcinek No. 8

Długo oczekiwany odcinek

naszej legendarnej audycji pojawił się właśnie w eterze internetu. Zapraszamy tych z Państwa, którzy mają internet oraz tych, którzy tylko o nim słyszeli. Audycja porusza spektrum tematów. Mówimy w niej o przyjaźni, seksie, kobietach i przede wszystkim o muzyce.

Lista utworów

Ten artykuł ma na celu zachęcenie do odsłuchania, zatem pozwolą Państwo, że zaprezentujemy listę utworów muzycznych zaprezentowanych podczas niej:

🎸 2 plus 1 👉🏽 Gdy grali dla nas Rolling Stones

to poruszający utwór o tematyce historycznej. Podmiot liryczny – mężczyzna wchodzący w wiek średni – wspomina historię pewnego koncertu i jednej blondynki. Charakter utworu jest wybitnie nostalgiczny w warstwie tekstowej, ale rytmiczna muzyka i śpiew pomaga przezwyciężyć wewnętrznego bluesa

🎸 Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick & Tich 👉🏽 Hold Tight

to utwór, który można interpretować dowolnie w zależności od okoliczności życiowych. Dla jednych będzie to klasyczna piosenka skłaniająca do uważności podczas zabawy na karuzeli, a dla innych zachęta do seksu bardziej namiętnego niż zwykle. Fanów futbolu z pewnością zainteresuje fakt, że rytm utworu oparty jest na piosenkach śpiewanych przez brytyjskich kibiców.

🎸 The Lightning Seeds 👉🏽 Three Lions

to piosenka sprokurowana na Mistrzostwa Europy w piłkę nożną, które odbywały się w 1996 w Anglii. Ponieważ Piotr jest fanem futbolu warto jej wysłuchać. Innych powodów nie znam.

🎸 Tina Turner 👉🏽 What You Get Is What You See

dzielny i piękny utwór o mężczyznach nagrany przez ekscytującą kobietę, która najwyraźniej wie o nas więcej niż inne dziewczyny. Polecamy paniom, które chcą poznać nas jak i innych przedstawicieli rodzaju męskiego.

🎸 Mothers of Invention 👉🏽 Trouble Everyday

utwór trochę nerwowy, może dlatego, że powstał pod wpływem relacji medialnych z zamieszek na tle rasowym w kalifornijskim Los Angeles. Ja polecam go tym wszystkim, którzy mierzą się z życiem każdego dnia. Czyli wszystkim.

🎸 Demis Roussos 👉🏽 Goodbye My Love Goodbye

jedyny utwór, którym można kończyć każdą – bez wyjątku – audycję. Nie mogliśmy się oprzeć i nie oparliśmy. Polecamy tym z Państwa, którzy nie wiedzą jak zakończyć związek. Przesyłajcie po prostu link do utworu muzycznego. Zrozumieją i nawet nie będą się złościć. Taki jest po prostu Demis

 

Posłuchajcie audycji tutaj

http://www.mixcloud.com/RejentKedzierski/odcinek-8-rejent-kędzierski-radio/

Możecie też ją ściągnąć w postaci podcastu i odsłuchiwać codziennie w drodze do pracy lub wracając z niej.

Dodaj komentarz

  • 🙂 Dziękuję Panom , czerwiec to trochę zakręcony miesiąc dla mnie ,ze względu na kilka niechlubnych rocznic między innymi 🙂 dzięki waszej pracy stanie się jeszcze bardziej zakręcony i cudowny 🙂 cieszę się jak dziecko dziś 😉