Odcinek No. 15 czyli Przyjaciel mój wyjeżdża

 

Przyjaciele (ang. Friends) – amerykański serial komediowy o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie, w Nowym Jorku, wyświetlany w latach 1994-2004. W Polsce nie ma takich przyjaciół, ani takich kawiarni dlatego, że Piotr stara się wykreować atmosferę niebanalnej i wspierającej przyjaźni w każdym odcinku audycji Rejent & Kędzierski. Którym z bohaterów serialu Friends chciałby być Piotr, a którym jest Michał zostawiamy do Państwa imaginacji.

W audycji oprócz zagadnień dotyczących przyjaźni zaprezentowana zostanie też muzyka poruszająca serca. Na samym początku pod postacią zespołu The Tokens z ich utworem Lion Sleeps Tonight, a potem już sami zobaczycie.

Dodaj komentarz

  • Każda Panów audycja jest dla mnie jak cudowne pudełko pełne niespodzianek nie tylko muzycznych.Skąd Panowie wiedzą co akurat na przykład mi w duszy gra i czego mam ochotę posłuchać nie wiem,ale zawsze utrafiają w mój gust muzyczny. Jeszcze o przyjaźni chciałam napisać .Przyjaciel jest jak światełko w tunelu, ważne ,że jest .Jeszcze jak czekolada jest , nie pyta -rozumie .I świadomość ,że przyjaciel jest i był z Tobą w chwilach najtrudniejszych bywa cenniejsza niż niejedna złota BM-ka .Pozdrawiam i dziękuję za kolejną cudowną, mądrą podróż w odmęty eteru .