Fryzura człowieka sukcesu

Fryzura człowieka sukcesu. Czyli Piotra.

Piotr to prawdziwy człowiek sukcesu. Ledwo wraca z szołbiznesowych wojaży, a już musi szykować się na plan kolejnej reklamy. Płatnej. Ci co płacą wiedzą, że z Piotrem przybędzie jego słynna fryzura człowieka sukcesu. A ja wiem, że do jej wykonania potrzebny jest ktoś specjalny. Fryzjer, o którym można powiedzieć kumpel.

fryzura_czlowieka_sukcesu_3

Są dni, w które nic się nie układa.

Szczególnie na głowie. Jeśli macie takie same problemy to warto zainwestować w modną czapkę idealną na te momenty. Piotr, który zawsze dba o szczegóły, nie zapomniał o odpowiednim na niej napisie. Y-3 to coś dla fanów liter i cyfr zarazem. Majsterszyk z Japonii obrabiany technologicznie przez niemiecką machinę marketingu. Do takiej czapki pasuje już zupełnie wszystko. Ale Piotr założył coś specjalnego.

fryzura_czlowieka_sukcesu_4

Europejski look bluzy

Bluza z najnowszej kolekcji polskiej marki UEG. Czarne gwiazdki z pewnością symbolizują upadek idei zjednoczonej Europy, ale dla osób nieinteresujących się polityką – a tylko modą – ważne jest, iż bluza ma krój obszerny i wydłużony czyli po prostu modny. Jest w końcu rok 2017 i nie stać nas – jako dojrzałych blogerów modowych – na ubieranie się w byle co tudzież w byle kogo.

fryzura_czlowieka_sukcesu_5Bluza umożliwia również – poprzez podciągnięcie rękawów – na prezentację tatuaży. To takie wzory naniesione igłą nasączoną tuszem na skórę i pozwalają one na odciągnięcie uwagi od zmierzwionych i nieułożonych włosów. Ewentualnie – rzutem na taśmę – można spróbować odciągnąć uwagę od nieułożonych włosów zwróceniem uwagi na obuwie. Zwłaszcza, jeśli jest tej samej – drogiej(!) – marki co czapka. Nie zawsze jednak to się udaje.

fryzura_czlowieka_sucesu_6

Rejent before oraz droższe buty

Rejent (czyli ja) założył obuwie wielokrotnie droższe, a i tak nie poprawił tym swojej fryzury. Zwykłe zajęcie miejsca w fotelu nie wystarczy.fryzura_czlowieka_sukcesu_8

Ten fryzjer. TEN Salon.

Przy takim fotelu musi pojawić się ktoś z talentem. Łukasz Mazolewski taki talent ma. W dodatku ubiera się lepiej niż my. A przynajmniej robi takie wrażenie. A dobrze sprokurowane wrażenie od rzeczywistości odróżnić jest niezmiernie trudno.

Talent Łukasza to zadbanie o każdy szczegół. Nie tylko fryzury, ale również obsługi i atmosfery w jego przybytku TEN SALON.

fryzura_czlowieka_sukcesu_9  20170112_rk_0141Od foteli, poprzez miód do (podanej po wietnamsku) kawy z (prawie) własnej pasieki, aż po odpowiedni kolor ręcznika, którym zakrywa twarz Piotra po zajęciu się jego brodą. Łukasz – nasz kumpel i druh – ma wszystko pod estetyczną kontrolą.

fryzura_czlowieka_sukcesu_17

fryzura_czlowieka_sukcesu_12

20170112_rk_0152

fryzura_czlowieka_sukcesu_12

Spokój relaksu

Wyrafinowana i skończona kompozycja salonu daje pełnię spokoju każdemu klientowi. Piotr zdradził mi, że moment gdy leżysz pod parującym ręcznikiem i wiesz z całkowitą pewnością, że już za kwadrans będziesz wyglądał dużo lepiej niż przed przyjściem do TEN Salonu, jest bezcenny. Tak jak i porównanie fryzur z rozdania Złotych Globów z tym co widzi się w lustrze.

fryzura_czlowieka_sukcesu_13

Rejent after

Ja tego aż tak nie czuję. Ja zawsze mam fryzurę jak z czerwonego dywanu, mimo, że nikt jeszcze mnie na niego nie zaprosił. To kwestia szacunku do samego siebie i do czytelników.fryzura_czlowieka_sukcesu_1520170112_rk_0284Ale to atmosfera panująca w TEN Salonie i bezcenne zdjęcie razem z mistrzem fryzjerstwa, który został kumplem skłania mnie do czesania się bardzo często.

Zawsze razem z Piotrem. To on potrzebuje tego co nazywa się fryzurą człowieka sukcesu. I dzięki Łukaszowi ma taką co tydzień.

fryzura_czlowieka_sukcesu_19

zdjęcia: Grzegorz Broniatowski http://grzebro.com/

stylizacja fryzur: TEN SALON, Warszawa ul. Francuska 5 http://tensalon.pl/

Kędzierski

bluza: UEG http://www.ueg-store.com

spodnie: SAINT LAUREN https://www.vitkac.com/

obuwie: Y-3

czapka: Y-3

Rejent

golf: COS http://www.cosstores.com

spodnie: BIELENIA https://www.bielenia.com/

obuwie: VISVIM

Dodaj komentarz