Odcinek No. 9

Odcinek numer 9

jest poświęcony problemom współczesności. Poruszamy w nim gorący obecnie temat hejtingu. Zaczynamy od prezentacji możliwości hejtingu własnego skierowanego przeciwko osobie, która sobie na to zasłużyła, aby następnie przejść do moralnych zagadnień bezsensowności takiego zachowania ze strony każdego internauty. Dodatkowo audycja okraszona jest licznymi utworami muzycznymi, których odsłuchanie w odpowiedniej kolejności pozwoli Państwu przyjmować życie z większą radością niż dotychczas.

Można słuchać na Mixcloud

Można słuchać na Soundcloud

Lista utworów

To niezbędnik słuchacza naszej audycji. Pozwala na spokojnie wrócić do ulubionej piosenki i zanalizować ją oddając się rozmyślaniom.

😁 Brygada Kryzys – Centrala

Utwór dla lubiących czekać. W tym wypadku na sygnał. Piosenka dość przewrotna, gdyż na końcu oczekiwania nie dowiadujemy się, czy podmiot liryczny daje znać czy nie daje. Dla odważnych lub dla koneserów.

😈 Roky Erickson – I Think Of Demons

Utwór poruszający problemy wiary, aczkolwiek przedstawiający je w nie tak złym świetle ja moglibyśmy myśleć. Mistrzowsko zagrana psychodelia pozwala nie myśleć o słowach. Tylko od razu o demonach. Polecamy młodym dziewczętom.

🎩 Fleetwood Mac – Go Your Own Way

Poruszający utwór o istocie prawdziwej miłości. Jest ona bowiem uwolnieniem obiektu zakochania! Mimo, że brzmi to skandalicznie to jest to jedyna możliwość zatrzymania przy sobie osoby, którą kochamy. Puśćcie ją wolno i zobaczcie dokąd idzie. Jest niestety możliwość, że zgodnie z tytułem, pójdzie sobie gdzieś indziej. Niemniej jednak polecamy zakochanym w sobie licealistom.

🇲🇽 Los Strwck – Dijiste No

Meksykańska grupa, która gra nieprzerwanie od 1966 roku. Na pewno jej nie znacie i dlatego Michał zaznajamia Was z nią. Najważniejszym elementem utworu jest echo, które powtarza słowa, których i tak nie rozumiemy. Bardzo polecamy ten utwór osobom romantycznym.

☠️ Millencollin – No Cigar

Jeden z pierwszych punkrockowych utworów w naszej eklektycznej muzycznie audycji. Promujemy go gdyż kojarzy nam się z działalnością byłego prezydenta USA Pana Billa Clintona. Osobiście nigdy byśmy nie zdradzili z jaką kobietą i co robiliśmy w czasie wolnym od pracy albo i w czasie zajętym pracą. Podziwiamy dżentelmenskość Pana Byłego Prezydenta. Howdy!

🇺🇸 Dead Kennedys – Too Drunk To Fuck

Utwór traktujący o zagrożeniach czyhających na uczestników imprez alkoholowych. Zważcie bacznie ile promili trafia do Waszej krwi gdyż z dobrze zapowiadającego się wieczoru może pozostać jedynie zapowiadanie się. Nie warto tracić żadnej okazji na dobry niezobowiązujący seks. Naprawdę

🍪 Half Man Half Biscuit – Bob Wilson – Anchorman

Ten utwór nadaje się tylko na zakończenie naszej audycji gdyż jego tytuł i słowa są tak samo wesoło niezrozumiałe jak nazwa zespołu. Fakt, że zespół pochodzi z Wielkiej Brytanii nadaje utworowi kolejny poziom humoru. To coś jak Monty Python tylko dla melomanów. Michał poleca.

Dodaj komentarz